EVENTS

Dobra Paczka, czyli wysyłka less waste.

 

 

 

 

 

 

DATA: 12.10.2020 – 18.10.2020

LINK: https://www.facebook.com/PolskieStowarzyszenieZeroWaste

ORGANIZATOR: Polskie Stowarzyszenie Zero Waste

Będąc coraz bardziej świadomymi wpływu naszej konsumpcji na wyczerpywanie się surowców naturalnych staramy się o minimalizację tego wpływu. Dlatego w ramach Circular Week 2020 przygotowaliśmy wydarzenie on-line, którego tematem będzie wysyłka less waste.

Celem wydarzenia jest zachęcenie konsumentów do wywierania wpływu na sprzedawców internetowych, aby Ci wprowadzili do swojej oferty opcję wysyłki less waste.

Domagamy się od e-sklepów, by zapobieganie wytwarzania niepotrzebnych odpadów podczas pakowania przesyłek oraz transparentne informowanie o sposobie transportu, stało się wreszcie normą! W ramach akcji będziemy wymieniać się praktycznymi pomysłami i sposobami na to, jak pogodzić konieczność ograniczenia konsumpcji z nieuniknionymi zakupami. Będziemy chwalić projekty i rozwiązania zgodne z założeniami zero waste i gospodarki obiegu zamkniętego, a więc np. opakowania wytworzone z nietoksycznych materiałów pochodzących ze zrównoważonych zasobów, umożliwiające ponowne użycie. Zapraszamy, dołącz do wydarzenia!

Codziennie od 12 do 18 października w naszych mediach społecznościowych znajdziesz informacje spod znaku Dobra Paczka, czyli wysyłka less waste.  

OTHER EVENTS

Scroll to Top
(c) 2022 Circular Week 2020   |   wykonanie: BRND Group