EVENTS

Dzień Gospodarki Obiegu Zamkniętego w ReStore

DATA: 15.10.2021

ADRES: ReStore, na ul. Łojewskiej 12, Warszawa

ORGANIZATOR: Habitat for Humanity Poland

W piątek, 15 października serdecznie zapraszamy do ReStoresklepu charytatywnego non-profit fundacji Habitat for Humanity Poland znajdującego się w Warszawie na ul. Łojewskiej 12. W tym dniu będziemy organizować zbiórkę przedmiotów do domu i wyposażenia domowego w dobrym stanie, które w ReStore otrzymają nowe życie i zostaną przekazane – w bardzo niskiej cenie – do dalszej służby.

Sklep charytatywny ReStore to jeden z programów Fundacji Habitat for Humanity Poland, promujący postawy pro-ekologiczne, dobroczynne i zachęcający do korzystania z przedmiotów używanych. ReStore znajdujący się na ul. Łojewskiej 12 na warszawskim Bródnie to sklep z meblami, artykułami wyposażenia wnętrz, wykończeniowymi i innymi przedmiotami dostępnymi w atrakcyjnych cenach. Kupując w naszym sklepie przyczyniasz się do wspierania podstaw gospodarki obiegu zamkniętego, zmierzającej do racjonalnego wykorzystania zasobów oraz ograniczenia negatywnego oddziaływania na środowisko wytwarzanych produktów.

Daj swoim przedmiotom drugie życie! Twoja darowizna zostanie sprzedana w sklepie charytatywnym – ReStore. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na realizację misji Fundacji, czyli przeciwdziałanie bezdomności i zapewnienie większej dostępności mieszkań dla osób i rodzin niezamożnych. Darowizny, które najchętniej przyjmie Fundacja, to: wazony, ramki na zdjęcia, doniczki, figurki, szkatułki, świeczniki, wszelkie elementy zastawy stołowej oraz inne piękne i użyteczne przedmioty domowe w dobrym stanie.

W Polsce Habitat for Humanity działa od 1992 roku poprawiając m.in. warunki mieszkaniowe osób w potrzebie, zapobiegając bezdomności poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań mieszkaniowych, wspierając osoby, rodziny, a także organizacje pożytku publicznego prowadzące działalność opiekuńczą, schroniska czy mieszkania chronione. Ty też możesz im pomóc ofiarując darowiznę rzeczową.

OTHER EVENTS

Nie znaleziono żadnych wpisów.
Scroll to Top
(c) 2023 Circular Week 2020   |   wykonanie: BRND Group