WYDARZENIA

Imagine Circularity – co wiesz o GOZ?

Imagine Circularity to pierwsza w historii ankieta o zasięgu globalnym na temat postrzegania gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ). Jej celem jest zrozumienie, w jaki sposób poszczególni interesariusze wyobrażają sobie gospodarkę cyrkularną. Dlatego też w ankiecie nie ma dobrych czy złych odpowiedzi – nie chodzi o sprawdzenie wiedzy, lecz zbadanie opinii na temat GOZ!

Głównym założeniem ankiety jest zwiększenie świadomości, a także poprawa wiedzy na temat gospodarki cyrkularnej. Imagine Circularity składa się z 15 minutowej ankiety, zawierającej trzy główne pytania oraz jedno dobrowolne pytanie otwarte.

Ankieta powstała z inicjatywy REVOLVE Circular i Instytutu Zrównoważonego Rozwoju Copernicus (ang. the Copernicus Institute of Sustainable Development), które zapraszają organizacje z całego świata do wzięcia udziału w badaniu. Jest łatwa do zrozumienia i dostępna w ośmiu językach, m.in. po polsku. Po pierwszym roku wyniki badania zostaną przeanalizowane i przekształcone w raport.

Ankieta dostępna tutaj: https://www.imagine-circularity.world/

Dołącz do inicjatywy i pomóż nam dotrzeć do ludzi na całym świecie. Zostań oficjalnym partnerem – przetłumacz, dostosuj i rozszerz ogólne badanie dla swoich odbiorców.

POZOSTAŁE WYDARZENIA

Scroll to Top
(c) 2022 Circular Week 2020   |   wykonanie: BRND Group