EVENTS

Circular&Co. x World Circular Week 2022

DATA:  3 października, od g.9:00  GMT

ORGANIZATOR: Circularandco

 

ADRES:  online

Spotkanie w języku angielskim

Każdego roku świat gromadzi się, aby dzielić się wiedzą, świętować sukces i wnosić energię oraz odnowione zaangażowanie w cyrkularność, gospodarkę o obiegu zamkniętym i wszystko, co obejmuje. W tym tygodniu zebraliśmy razem wiele wątków branży cyrkularnej, przynosząc wgląd i wiedzę z całej społeczności. Włącznie z:

Circular Voices

Tygodniowa seria wywiadów skupiająca głosy z całego spektrum Circular Design i Economy. Z udziałem Kib Herbal Tea, A.BCH, Exeter City Council, Gomi & More.

Premiera Going Circular w Wielkiej Brytanii

Cieszymy się, że możemy być gospodarzem brytyjskiej premiery nowego pełnometrażowego filmu dokumentalnego Going Circular. Producenci nagrodzonego Oscarem filmu dokumentalnego My Octopus Teacher przedstawiają film o naszej wspólnej przyszłości na ziemi. 6 października odbędzie się prywatny pokaz w Falmouth w Kornwalii wraz z pokazem wirtualnym z listą gości.

C&Co. Spotlight

Pracujemy w Circular Design od 20 lat lub dłużej, a w naszych czasach natknęliśmy się na pasjonujące i naprawdę imponujące zastosowania cyrkularnego podejścia do biznesu i projektów. W trakcie Światowego tygodnia obiegu zamkniętego będziemy przedstawiać wybrane z tych projektów w naszych mediach społecznościowych.

Circular Product Launch

Głównym punktem naszego tygodnia obchodów Circular Celebrations jest wprowadzenie limitowanej edycji Beach Waste Circular Cup. Opracowaliśmy w ciągu tego roku wersję naszego autorskiego Circular Cup, wykonanego z odpadów plastikowych zebranych u wybrzeży Kornwalii. Porzucone sieci rybackie i zagubione, zapomniane tworzywa sztuczne nieustannie gromadzą się na kornwalijskich plażach. Ten materiał odpadowy jest cennym polimerem, który, jak wykazaliśmy, nadaje się do wykorzystania w nowych produktach. 50% sprzedaży tych kubków zostanie przekazane na rzecz Ghostnet Busters, lokalnej społeczności kornwalijskiej, która organizuje sprzątanie plaż w Kornwalii.

Rejestracja

Zapraszamy do odwiedzenia stron:

Instagram

Facebook

LinkedIn

 

OTHER EVENTS

Scroll to Top
(c) 2022 Circular Week 2020   |   wykonanie: BRND Group