WYDARZENIA

Design Thinking dla cyrkularności

Data: 4 października 2022, godzina: 10:00 – 12:00

Organizator: Service Design Socjomania

Online

Praktyczne wykorzystanie narzędzi Design Thinking w tworzeniu usług i produktów cyrkularnych

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję odkrywać potencjał projektowania cyrkularnego w swoich branżach. Dowiedzą się, jak tworzyć nowe pomysły biznesowe oraz opracowywać strategie rozszerzające istniejącą działalność – oferując rozwiązania o bardziej zamkniętym obiegu. Poznają też wartość płynącą z współtworzenia rozwiązań wraz z interdyscyplinarnym zespołem.

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Młynarczyk: 

Service Design Master akredytowana przez globalne stowarzyszenie Service Design Network. Posiada tytuł MBA in Service Innovation and Design na Laurea University of Applied Sciences w Helsinkach. Współzałożycielka Socjomanii (największej firmy doradczo-szkoleniowej w zakresie innowacji w Polsce), Handelka (konceptu gastronomicznego) i Rebread (kreatywnego projektu na rzecz cyrkularności w gastronomii), stworzonych z wykorzystaniem metodologii projektowania usług i technik design thinking.
Wspiera międzynarodowe agencje we wdrażaniu produktów i wprowadzaniu nowych marek na polski rynek. W jej portfolio znajduje się ponad 8000 godzin szkoleń. Partnerka Digital Marketing Institute (Certificated Diploma in Digital Marketing).
Wykładowczyni na kilku polskich uczelniach. Obecnie prowadzi szkolenia z zakresu digitalizacji oraz rozpowszechnia wiedzę na temat projektowanie usług na warsztatach dla firm. Założycielka polskiego oddziału Service Design Network.

Link do rejestracji TUTAJ 

POZOSTAŁE WYDARZENIA

Scroll to Top
(c) 2022 Circular Week 2020   |   wykonanie: BRND Group