WYDARZENIA

Cyrkularna sesja matchmakingowa dla biznesu

DATA: 6-7.10.2022

MIEJSCE: spotkanie hybrydowe, miejsce tbd

 

DOŁĄCZ DO NAS PODCZAS CIRCULAR WEEK 2022 I OTWÓRZ SIĘ NA ZAMKNIĘCIE OBIEGU!

  • Dowiedz się, czy cyrkularne modele biznesowe są opłacalne dla przedsiębiorców
  • Rozszerz swoją sieć kontaktów
  • Poznaj międzynarodowych partnerów biznesowych

Instytut Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju INNOWO zaprasza przedsiębiorców, którzy w swojej ofercie mają cyrkularne, zrównoważone, zielone produkty lub usługi na sesję matchmakingową w ramach CIRCULAR WEEK 2022. Piąta edycja Circular Week odbędzie się w dniach 3-9 października 2022 roku. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną liczne inicjatywy z całej Europy wspierające transformację w kierunku gospodarki cyrkularnej, zrównoważonej produkcji i konsumpcji. Jednym z planowanych wydarzeń jest sesja matchmakingowa, której celem jest promocja zrównoważonych, cyrkularnych i ekologicznych rozwiązań oraz przedsiębiorstw.
Firmy z wielu krajów m.in. Polski, Holandii, Norwegii, Szwajcarii, Kanady, Finlandii i Szwecji będą miały okazję zaprezentować swoje usługi oraz produkty i dzięki temu wypromować swoją ofertę oraz znaleźć potencjalnych partnerów biznesowych.
Matchmaking odbędzie się w ciągu dwóch dni (6 i 7 października 2022 r.). Będzie istniała możliwość uczestnictwa online, ale gorąco zachęcamy do obecności fizycznej podczas Międzynarodowej Konferencji Mazovia Circular Congress.

UCZESTNICTWO ONLINE
Istnieje możliwość dołączenia do nas podczas dwudniowej sesji matchmakingowej na platformie Hopin. Za pomocą specjalnej sekcji wystawienniczej z wirtualnymi stoiskami, będzie można zaprezentować materiały promocyjne m.in. nagrania video, interaktywne prezentacje i broszury.
Dodatkowo, w obu dniach w godzinach od 13:00 do 14:30 CEST, odbędzie się sesja interaktywna dla firm. Każda firma będzie miała do dyspozycji dedykowany wirtualny pokój, w którym będzie mogła zaprezentować się na żywo. Podczas sesji online będzie również istniała możliwość spotkania się z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

UCZESTNICTWO NA MIEJSCU
Międzynarodowa Konferencja Mazovia Circular Congress to jedna z największych i najbardziej prestiżowych konferencji na temat gospodarki cyrkularnej w Polsce, odbędzie się ona ostatniego dnia Circular Week, 7 października 2022 roku. W wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele administracji publicznej, samorządów, biznesu, NGO oraz media.
Podczas Mazovia Circular Congress będzie można wziąć udział w sesji matchmakingu dla firm.
Jedną z sesji podczas kongresu będzie tzw. elevator pitch dla firm, które oferują zrównoważone, cyrkularne rozwiązania. Uczestnicy mają do dyspozycji trzy 20-minutowe bloki podczas jednogodzinnej sesji, a każda sesja będzie miała inną publiczność.
Dodatkowo zostanie wydzielona specjalna strefa wystawiennicza, w której firmy będą mogły rozstawić stoiska i zaprezentować swoją działalność przez cały dzień kongresu.
Udział w sesji matchmakingowej jest bezpłatny!

Więcej informacji:
Agnieszka Sznyk a.sznyk@innowo.org, tel. +48 667 099 033
Agata Czaplarska a.czaplarska@innowo.org, tel. +48 728 436 052

POZOSTAŁE WYDARZENIA

Scroll to Top
(c) 2022 Circular Week 2020   |   wykonanie: BRND Group