EVENTS

Circular Business Roundtable

Jeśli Twój model biznesowy, usługa lub produkt jest zrównoważony i wspiera gospodarkę zamkniętego obiegu zapraszamy do wzięcia udziału i promowania swojej działalności podczas Circular Business Roundtable !

Data: 6.10.2022
Forma: online

Roundtable to pogłębiona dyskusja pomiędzy wybranymi przedsiębiorcami reprezentującymi start-upy opracowujące rozwiązania z danej gałęzi gospodarki cyrkularnej, każda sesja jest moderowana przez eksperta.

Odbędzie się sześć paneli tematycznych, każdy skupiony na jednej dziedzinie kluczowej dla gospodarki cyrkularnej:

Waste Management, Textiles, Food & Bioeconomy, Packaging, Construction, Online Platforms & Sharing Economy

Każdy przedstawiciel firmy będzie miał kilka minut na zaprezentowanie swoich rozwiązań biznesowych i technologicznych (należy przygotować krótką prezentację), po czym nastąpi dyskusja i pytania. Każda sesja jest również otwarta dla przedstawicieli korporacji i firm z rozwiązaniami niecyrkularnymi, którzy chcieliby prostu lepiej poznać Państwa usługi i rozpocząć z Państwem potencjalną współpracę.

Wydarzenie będzie idealną okazją do promocji Państwa rozwiązań cyrkularnych, wymiany pomysłów z przedsiębiorcami z całej Europy i dyskusji. Będzie to szansa na odnalezienie inspiracji w dobrych praktykach innych przedsiębiorców oraz zdobycie nowych międzynarodowych partnerów biznesowych.

Udział i prezentacja firmy są bezpłatne.

 

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszych sesji i zaprezentować swoją firmę, należy
zarejestrować się  i  przygotować 5 min. prezentacji

(prezentacja dotycząca Twojego produktu/usługi, modelu biznesowego, barier, wyzwań i możliwości w Twojej branży – nie musisz jej przesyłać, będziesz możliwość udostępniania ekranu)

REJESTRACJA

Można wziąć udział bez wygłaszania prezentacji – wystarczy rejestracja. Można brać udział w wielu sesjach. Ilość miejsc ograniczona.

 

Nadal masz jakieś pytania? Prosimy o kontakt:
Marianna Rytlewska m.rytlewska @innowo.org | +48 728 436 052
Agnieszka Sznyk a.sznyk@innowo.org | +48 667 099 033

 

OTHER EVENTS

Nie znaleziono żadnych wpisów.
Scroll to Top
(c) 2023 Circular Week 2020   |   wykonanie: BRND Group