EVENTS

Media i gospodarka o obiegu zamkniętym: wyzwania, (błędne) wyobrażenia i możliwości

DATA: 13.10.2021, 16:00 – 17:00 CET

ORGANIZATORZYREVOLVE Circular oraz Thomson Media | Thomson Foundation

JĘZYK: Angielski

REJESTRACJA: https://bit.ly/3nVxLFb

Jesteś dziennikarzem zainteresowanym tematyką zrównoważonego rozwoju i chciałbyś więcej dowiedzieć się na temat gospodarki cyrkularnej? A może należysz do organizacji, której zależy na zwiększeniu poziomu społecznej świadomości oraz polepszeniu komunikacji związanej ze zmianą modelu gospodarczego z linearnego na cyrkularny? Chcesz się dowiedzieć, jak tworzyć przekonujące i sprawcze narracje związane z kwestiami klimatycznym?

Dołącz do naszego wydarzenia!

REVOLVE Circular oraz Thomson Media | Thomson Foundation zapraszają na spotkanie dla dziennikarzy oraz osób związanych z komunikacją, które chcą dowiedzieć się, jak efektywnie pisać i mówić o kwestiach związanych z gospodarką cyrkularną. Dołącz do nas i dowiedz się, jakie błędy popełniamy najczęściej i jak tworzyć narrację o gospodarce cyrkularnej, która jest nie tylko interesująca, ale też pokaże szerszy kontekst oraz ciekawe historie.

Czego możesz się spodziewać?

Będziemy rozmawiali o konkretach, podawać przykłady oraz dobre praktyki wynikające z wnikliwego monitorowania mediów poruszających temat gospodarki o obiegu zamkniętym. Przyjrzymy się międzynarodowym narracjom o gospodarce cyrkularnej. Chcemy również włączyć publiczność w aktywną debatę oraz wymianę dobrych praktyk, spotkanie zakończymy Q&A.

Więcej informacji: https://bit.ly/2WCfDVB

OTHER EVENTS

Scroll to Top
(c) 2022 Circular Week 2020   |   wykonanie: BRND Group