EVENTS

Poleco – Targi Ochrony Środowiska – partnerem Circular Week 2021

Z radością informujemy, że do grona tegorocznych partnerów Circular Week dołączyły targi POLECO.

POLECO – tworzymy dobry klimat dla biznesu

Kompleksowa oferta rozwiązań dla ochrony klimatu i środowiska, zrównoważonego rozwoju, gospodarki komunalnej, a także konferencje i spotkania eksperckie to tylko wybrane aspekty targów POLECO.

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO to największe i najważniejsze targi poświęcone najnowocześniejszym technologiom środowiskowym. Niezmiennie przyciągają na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich tysiące osób zainteresowanych różnymi aspektami ochrony klimatu, zrównoważonego rozwoju i gospodarki komunalnej. W tym roku targi odbędą się w dniach 13-15 października.

– Nasi wystawcy zaprezentują najnowsze produkty, technologie, usługi i rozwiązania. Przygotowujemy wiele merytorycznych spotkań i wydarzeń. Miniony rok to kilka istotnych zmian w polskim prawodawstwie m. in.: Polski Ład i Polityka Energetyczna Polski. Jak wpłyną one na inwestycje w samorządach, przedsiębiorstwach czy gospodarce komunalnej? Odpowiedzi poszukamy na POLECO – Paulina Pietrzak, dyrektor targów POLECO.

Trendy w branży

Podczas POLECO przedstawiane są najnowsze programy i regulacje prawne, prezentowane są nowe rozwiązania systemowe, a także omawiane kierunki rozwoju branży. To w Poznaniu przedstawiciele biznesu, polityki i nauki dyskutują na najbardziej nurtujące problemy tego sektora. Kompleksowa oferta prezentowana przez wystawców z Polski i zagranicy to przegląd najnowszych ekologicznych trendów oraz technologicznych nowinek dla firm związanych z branżą, ale także różnych gałęzi przemysłu i przedsiębiorstw uwzględniających w swojej działalności aspekty środowiskowe.

O tym, że targi POLECO to istotne miejsce spotkań ekspertów świadczą także liczne konferencje i szkolenia. W 2019 roku podczas targów POLECO odbyło się ponad 50 konferencji, debat i paneli eksperckich.

Eko rozwiązania

POLECO to prezentacja rozwiązań dla samorządów oraz przedsiębiorstw z różnych gałęzi przemysłu. Oprócz kompleksowej oferty z zakresu ochrony klimatu i środowiska, zrównoważonego rozwoju, techniki komunalnej, gospodarki wodno-ściekowej prezentowane są najnowsze rozwiązania dla smart city, odnawialne źródła energii i energooszczędne technologie, dzięki którym możliwe jest efektywne zarządzanie energią. POLECO jest również miejscem dla osób szukających urządzeń i systemów służących zachowaniu czystości w przestrzeniach miejskich oraz  gminach.

Profesjonalni zwiedzający

Targi POLECO są najważniejszym miejscem spotkań przedstawicieli instytucji legislacyjnych, samorządów, reprezentantów świata biznesu, nauki i edukacji bezpośrednio związanych z branżą ochrony środowiska, gospodarką komunalną i zrównoważonym rozwojem. Targi odwiedzają przedstawiciele przedsiębiorstw m. in.: gospodarki komunalnej, gospodarki odpadami, energetycznych, ciepłowniczych i wodociągowych, a także utrzymania zieleni miejskiej. W targach uczestniczą zainteresowani wprowadzeniem energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań zarządcy: spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych i budynków użyteczności publicznej.

Dowiedź się więcej:

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO

13-15.10.2021, Międzynarodowe Targi Poznańskie

www.poleco.pl

OTHER EVENTS

Nie znaleziono żadnych wpisów.
Scroll to Top
(c) 2023 Circular Week 2020   |   wykonanie: BRND Group