EVENTS

The role of WISEs in the circular economy

DATA:  4 października w godzinach 11:00-13:00

ORGANIZATORZY: ENSIE  i RREUSE

 

ADRES:  online

Spotkanie w języku angielskim

Celem tego seminarium internetowego jest podkreślenie wieloletniego wkładu przedsiębiorstw społecznych integrujących pracę (WISE) w promowanie gospodarki o obiegu zamkniętym sprzyjającej włączeniu społecznemu. Odbędzie się 4 października w godzinach 11:00-13:00.
Seminarium.  Prelegenci z różnych krajów europejskich podzielą się swoimi dobrymi praktykami i wiedzą ekspercką w serii prezentacji na temat innowacji społecznych na rzecz inkluzywnej transformacji curkularnej oraz działań UE wspierających integracyjne przedsiębiorstwa społeczne i inne podmioty ekonomii społecznej.
Sesja rozpocznie się prezentacją Julie Rijpens (OECD) na temat Policy brief na temat maksymalnego wykorzystania wkładu ekonomii społecznej w gospodarkę o obiegu zamkniętym.
Następnie przedstawiciele Ateliere Fara Frontiere i Kierratyskeskus zaprezentują odpowiednio rolę umiejętności i narzędzi cyfrowych, a przedstawiciele Arcobaleno i De Kringwinkel skupią się na możliwościach finansowania (społecznie odpowiedzialne zamówienia publiczne i współpraca z sektorem prywatnym) dla przedsiębiorstw społecznych. Zostanie zarezerwowany czas na zachęcenie do dyskusji z publicznością w osobnych sesjach podgrupy Zoom.

RERESTRACJA: TUTAJ 

ENSIE : https://www.ensie.org/ Facebook Twitter  LinkedIn

RREUSE: https://rreuse.org/about-us/ Facebook: Twitter LinkedIn

 

OTHER EVENTS

Nie znaleziono żadnych wpisów.
Scroll to Top
(c) 2023 Circular Week 2020   |   wykonanie: BRND Group